Šovakar Latvijas izlasei pēdējā spēle grupas turnīrā, kad jātiekas ar Dānijas hokejistiem. Šī būs spēle, kurā abas komandas cīnīsies par vietu ceturtdaļfinālā un tikai uzvarētājs turpinās čempionātu.

Latvijas izlase labāko astoņu komandu vidū nav bijusi kopš 2009. gada. Ar dāņiem elites grupā spēlēts vien piecas reizes, taču tik un tā savstarpējo spēļu bilance ir negatīva – divas uzvaras un trīs zaudējumi (divreiz zaudēts pēcspēles metienos).

Taču 15. maijs ir tā vēsturiskā diena, kad Latvijas hokeja izlase nodrošināja vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.

Izšķirošajā B apakšgrupas mačā par ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu Latvijas hokejisti ar rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) uzvarēja pasaules čempionāta rīkotāju Dāniju. Latvijas hokejisti B apakšgrupā ieņēma ceturto vietu un ceturtdaļfinālā tiksies ar A apakšgrupas uzvarētāju Zviedriju.

Ar nepacietību gaidām ceturdienas vakaru, 17. maiju, kur kopīgiem spēkiem atbalstīsim Latvijas izlasi!

Dalies ar šo rakstu un priecājamies kopīgi par tik skaistu un svarīgu Latvijas uzvaru!