Artis Daugins, enerģisks, pieredzējis un ambiciozs cilvēks, vairāku uzņēmumu īpašnieks, tajā skaitā elektrokartingu halles “Blue Shock Race” īpašnieks, dalījās skarbā un tajā pašā laikā prāta apgaismošanas viedoklī, kuram piekrīt simtiem cilvēku. Viņa izteiktās frāzes ir patiesi vērā ņemamas!

Artis raksta:

“Zaudētā dzīve – pašu vaina!

Katru dienu mēs darām lietas par dažiem Eiro stundā, pārdodot savu laiku un zināšanas. Tādā veidā mēs cenšamies uzkrāt, lai justos brīvi, bet tā vietā mēs jau savu esošo brīvību investējam valūtā, kuras vērtību nenosākām un kuras vērtība dilst, tādējādi mūsu veltītais laiks brīvības uzkrāšanai sarūk, turklāt par iegūto kapitālu mēs nopērkam “vērtības”, kuras prasa investēt katru stundu papildus Eiro, lai tās sniegtu savu funkciju, un tādejādi savu REĀLO brīvību pārvēršam verdzībā, ko nepazināti paši nekontrolējam.

Piemērs:

– Tu pēc vispārējās primārās izglītības investē 5000 – 20000 Eur (3-5 gados), lai kļūtu par profesionāli (šauras nišas zināšanu atkārtotāju, kļūsti kā maza atmiņas karte, kurai ir pateikts, ko tu māki un ko nē, viss kas ir NĒ zonā, ir slikts, bīstams, aizliegts).

– Pēc tam tu dodies darba tirgū un strādā par 3-5 Eur/h (atreferē savas zināšanas sniedzot pakalpojumu), šādā gadījumā tev ir jāvelta apmēram 5-10 gadi, kamēr tu nomaksā savu zināšanu kredītu. Lai to visu veicinātu un pasteidzinātu, tu strādā papildstundas, jo esi jauns un spēcīgs.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!