Izdevuma “Privātā dzīve” gada nogales svētku dubultnumurs atgādina, ka vēl tikai pirms gada Ziemassvētku laikā Olga Rajecka uzstājās uz ielas un namu pagalmos, lai iepriecinātu līdzcilvēkus.

Šī gada nogalē, kad drīzumā tiek gaidīta arī Olgas apaļā jubileja, noskaņojums esot krietni vien pesimistiskāks.

Olga saka, ka šī gada vienīgais prieks ir tas, ka pandēmijas dēļ daudz nācies gatavot mājiniekiem un apgūta virkne jaunu recepšu.

Tāpat prieks par to, ka ģimenē viss kārtībā un visi ir veseli, tāpat Olgai piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis, kas gan vēl nav saņemts.

LASI VĒL: Reiz es aizgāju ciemos pie drauga, un viņš man parādīja savas sievas veļu. Viņa sacītais mani saraudināja

Pavisam citādi ir ar radošo pusi, pandēmijas dēļ atceltas daudzas uzstāšanās gan viņai pašai, gan grupai “Eolika”. Lai gan kopumā gads radošajiem cilvēkiem izvērties krietni skumjāks kā plānots, vismaz “Eolikas” 40. jubilejas koncerti izskanējuši.

Olga lēš, ka daudzi sapotējušies, lai būtu vieglāka dzīvi, bet vismaz pagaidām mēs to neredzam. Viņa norāda, ka tik šausmīgu Rīgu vēl nav redzējusi, tāpat uzsverot bēdīgo ielu stāvokli. “Latvijā svētku sajūtas nav,” skarba ir tautā mīlētā māksliniece.

Arī par nākotnes plāniem šobrīd domas īsti neraisās, lai gan 7. janvārī Olga svin apaļu jubileju. Viņa norāda, ka paredzēt neko nevar un viss gatavotais un iestudētais nereti tiek vienkārši atcelts.

Tiesa gan, saistībā ar jubileju aprīlī ir plānoti vairāki koncerti un māksliniece cer, ka vismaz tos neatcels.