Latviešu aktieris Egils Melbārdis savā “Instagran” profilā publicējis savas pārdomas par esošo situāciju, kas notiek mums visapkārt.

Egils uzsver, cik būtiski ir atbalstīt latviešu uzņēmējus, mūziķus un māksliniekus. Neskatoties uz to, ka daļai cilvēku dzīve atgriežas ierastajā dzīves ritma, kas priecē, tomēr ir liela daļu cilvēku, kas tomēr sekas jūt vēl joprojām.

Egils raksta:

“Pārdomas… Ik pa laikam sāk atskanēt izteikumi, ka dzīve atgriežas ierastās sliedēs. Tiešām prieks, ja kādam tā notiek. Tomēr!!! Joprojām ir uzņēmumi un veselas nozares, kas ir uz izzušanas robežas, bet to darbinieku neziņa un izmisums aug augumā.

Bieži vien ierobežojumu atvieglojumi ir pielīdzināmi situācijai, kad labības lauka vietā ir atļauts iesēt trīs vārpas. Vai arī, kad uzņēmumiem uz pašu atbildību un par saviem līdzekļiem “jāapsēj viss lauks”, bet nepārtraukti tiek brīdināts, ka “ražu novākt” nedrīkstēs!

Tāpēc ir NEPIECIEŠAMS valsts atbalsts! Šis, manuprāt, ir laiks, kad jānolaižas no “politiskajām debesīm” un jāpievēršas laicīgajam – savu pilsoņu atbalstīšanai! Šis nav laiks, kad “kārtot rēķinus” ar savējiem, bet dibināt tiltus sadarbībai nākotnē!

Un, pie tā, ka šī sadarbība daudzos gadījumos nav notikusi līdz šim, nav vainojama tikai viena no pusēm.

Bet sadarbības pamats nākotnei, tiek likts pašlaik. Galu galā, mēs visi esam “vienā laivā”. Novēlu Veselo saprātu, Visiem izturību un Veselību. Un aicinu Latvijas iedzīvotājus, protams, iespēju robežās atbalstīt Savējos – ražotājus, pakalpojumu sniedzējus, mūziķus, māksliniekus!”