Ik pa laikam sludinājumu portālā “SS.COM” parādās visai ģeniāli sludinājumi, kuri ir uzmanības piesaistoši un ļoti smieklīgi.

Arī šoreiz tādu atradām, kur cilvēks tirgo savu Ford Fiesta automašīnu 1999. gada.

Sludinājuma teksts:

”Tiek tirgots zils sūdiņš uz 4 riteņiem. Aprīkots ar 44kw dīzeļdzinēju, kas ir gandrīz tikpat jaudīgs kā kafijas dzirnaviņas un ātrs kā kalnu velosipēds. Augstais klīrens ļauj vieglā zebras galopā pārvarēt gan Ušakova bedres, gan lauku nelīdzenumus.

Pilns ar defektiem (gluži kā amerikāņu tanks pēc kaujas ar vācu tīģeri) – gan vizuāliem, gan tehniskiem.

Aprīkots ar oriģinālo audio sistēmu, kas ir pietiekami skaļa, lai nedzirdētu tehniskos trokšņus. Radariem iet garām kā rēgs (tie nespēj noticēt, ka festinātors var būt tik ātrs). Noparkoties var faktiski jebkur (jo nav jau pārāk jāsatraucas par jaunu švīku rašanos).

Protams, ka lutināts vairāk par sievu – mazgāts tikai ar slavenajiem Rīgas NANOūdeņiem.”

”Īpaši piemērots influenceriem – ja paredzēts YouTube video ar nolaišanu no kraujas vai tilta. Tā pat labas atsauksmes no padsmitgadniekiem, esot ļoti piemērots maziem augumiem.

Droši zvaniet arī Rumbulas darboņi, priekš jums bonusā remontkomplekts (pēdējā bildē), lai varat atgriezt agrāko spozmi un pārdot kā “tikko no Vācijas”.

Jā, interesē arī maiņa pret varasnīcu Sicīlijā vai citā Vidusjūras salā.” Cilvēkus uzjautrinājis šis sludinājums. Arī pie aprīkojuma no visām entajām iespējām ir atzīmētas vien septiņas. Vienas ar humoru – ka auto ir masāžas sēdekļi.

Pārdošanā esošais auto ir manuāls – 5 ātrumi. Tehniskā apskate tam ir līdz 2020.gada janvārim un var noprast, ka tas joprojām ir pārdošanā un to var iegādāties.

Sludinājums skatīts nedaudz vairāk kā 2500 reižu šī raksta tapšanas brīdī. Zemāk arī atsauce ir uz pašu sludinājumu, ja vēlme to aplūkot.

Par savu spēkratu saimnieks vēlās 450 eiro. Varbūt kāds vēlas iegādāties?