Kopš dienas, kad Primadonna nolēma pamest savu dzimteni, par viņiem raksta dažādas ne pārāk labas lietas. Daudzi rakstīja, ka Pugačovai neesot viss kārtībā ar veselību un ka ir grūti pārvietoties pat. Līdz ar to galvenais iemesls, kāpēc ģimene ar Pugačovu pārvācās uz Izraēlu, ir veselība.

Vēl jo vairāk, pirms neilga laika arī esot izskanējis notikums, ka Izraēlā viņus apciemoja nelabvēļi, kas gribēja aiznest vērtīgākas lietas no mājām.

Tomēr, kad Vaikule bija apciemojusi savus draugus, viņa visnotaļ piebilda, ka aina tur ir pavisam citādāka – krietni pozitīvāka. Līdz ar to satraukumam nav pamata.

Allai un Maksimam dzīve Izraēlā norit pavisam mierīgi un lieliski. Abi bērni mācās skolā.

Kā vienu no jaunākajiem notikumiem viņi pavēstīja ir tas, ka iespējams Alla ar Maksimum šovasar plāno atbraukt uz Latviju.

Novēlam Allai un Maksimam izturību, veselību un mīlestību ģimenē! Cerēsim, ka viņi tiešām ieradīsies Latvijā, lai varētu baudīt skaistos vasaras mirkļus.

Atgādinām, ka Alla Pugačovai šobrīd ir 73 gadu, taču redzot, kādas bildes viņa publicē soctīklos, fani vēl joprojām ir sajūsmā un visi kā viens piebilst, ka viņa izskatās krietni jaunāka, vismaz par gadiem 15!

Savukārt Maksimam Galkinam šobrīd ir 46 gadi un abi divi kopā viņi izskatās lieliski!