Jo lielāka pilsēta, jo dārgāka un sarežģītāka tur dzīve un mazāk līdzjūtības pret apkārtējiem. Huseins Jurcevens ir jauns daudzsološs Stambulas stomatologs, viņš ir pilnīgs pretstats iepriekš teiktajam apgalvojumam.

Huseinam ir neparasts, nepateicīgs, bet cēls vaļasprieks – līdz ar aukstuma iestāšanos vīrietis uzmeklē bezmāju dzīvniekus un sasedz tos ar segām. Kāpēc gan viņš tā dara?

Stambulā, kas ir pilsēta starp Eiropu un Āziju, vienmēr ir bijusi īpaša attieksme pret dzīvniekiem, kuriem nav māju. Turki nepaņems ielas kaķēnu pie sevis mājās, bet viņi labprāt iznesīs viņam bļodiņu piena.

Šīm rūpēm bieži vien ir permanents, bet spontāns raksturs, jo palīdzēt konkrētā brīdī ir daudz patīkamāk, nekā uzņemties rūpes par dzīvnieku uz visu mūžu.

Tāpēc arī daudzi dzīvnieki tā arī paliek uz izdzīvošanas robežas, ka šajā ziemā, kad gaisa temperatūra pat šajā siltajā malā nokrita līdz pat – 25 grādiem.

Reiz Huseins ieraudzīja sociālo reklāmu par Stambulas suņu un kaķu smago likteni un nolēma mainīt situāciju, cik bija viņa spēkos.

Viņš nopirka vienkāršas segas un katru vakaru pēc darba apstaigā tuvējos rajonus, lai sameklētu un apsegtu dzīvniekus.

Viņš atstāj arī nedaudz ēdiena. Viņam jau ir daudz palīgu – Huseins ir sarunājis ar veikalu un kafejnīcu īpašniekiem, ka tie savāks netīrās segas un atdos viņam, lai varētu tās iztīrīt un atkal lietot.