Parasti viņu dzīve ir cieši saistīta ar mākslu. Viņi vēlas sevi izpaust: kāds zīmē, kāds izšuj vai dzied. Ja šīs zīmes pārstāvji nolems pilnībā veltīt sevi iemīļotajai nodarbei, viņus pilnīgi noteikti  gaida panākumi. Taču nāksies ziedot savu personīgo laiku vai personīgo dzīvi.

Tāpat Skorpioni ir labsirdīgi un iejūtīgi. Tāpēc no viņiem iznāk ne tikai īsti profesionāļi, bet arī labi skolotāji. Šīs zīmes pārstāvjiem ir prieks dalīties ar savām zināšanām un palīdzēt citiem.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ir ideāls intelekta un kreativitātes apvienojums. Tādi cilvēki kā riekstus risina algebras uzdevumus un paralēli veido sienas avīzes dizainu.

Viņi vienmēr piesaista sev apkārtējo uzmanību, tāpēc, ka nebaidās izskatīties koši. Ūdensvīriem (vairākumam) patīk neparasts apģērba stils un izteiksmīga izskata kopšana un uzturēšana.

Pašiem Ūdensvīriem reizēm ir grūti saprast, kas notiek viņu galvās. Un, kad viņiem kārtējo reizi pārmet to, ka viņi lidinās mākoņos, patiesībā šie ģēniji pārdomā cilvēces glābšanas plānu.

Protams, ne tikai šo zīmju pārstāviem ir izcilas intelektuālas spējas un radošā dzirksts. Taču pēc astrologu statistikas, tieši Dvīņi, Skorpioni un Ūdensvīri ir vistuvāk ģenialitātei.