Facebook lietotājs Krists dalījās bēdīgā pieredzē par notikušo, kura rezultātā cieta viņa tuvākie cilvēki.

Krists raksta:

“Pagājušajā nedēļas nogalē nācās sastapties ar, šķiet, nekrietnāko rīcību savā mūžā, vēlos jums par to pastāstīt. Lasot Kurzemnieka Facebook raksta komentārus, gandrīz visi piemin pāri darītāju rasi. Par sevi varu teikt – esmu 0% rasists, ar šiem puišiem vienmēr esmu bijis draudzīgās attiecībās.

Kurzemnieka rakstā arī ir kļūda par notikušo – nevis Arnolds gāja garām viņu baram, bet šo puišu bars gāja garām mūsu baram, Arnolds bija pirmais, kurš viņiem patrāpījās ceļā.

Tātad – sestdien ar draugiem pavadījām ļoti jauku vakaru skeitparkā, ciemos bija pienākusi mana mamma, viņas draudzene un mans brālis, lai sagaidītu, kad Kuldīga Dimd uzstāsies Tranzīts. Vakars bija patiesi jauks, līdz vienam brīdim… kad mūsu kompānijai garām devās šo romu jauniešu kompānija.

Bez nekādām vārdu apmaiņām tika izteikta frāze ‘Ko smaidi ?’ un tad tika izdarīts sitiens Arnoldam.

Tajā brīdī izveidojās cilvēku burzma ap Arnoldu – kāds devās aizstāvēt savu pusi, kāds izšķirt, bet tā rezultātā burzma virzījās uz mana brāļa pusi, uzstūmās brālim virsū un tā viņš izgāzās no ratiem (tiem, kas nezin manu brāli – mans brālis ir 1. grupas invalīds, kurš visu savu mūžu ir pavadījis ratiņkrēslā).

Es devos klāt pie viena no puišiem, kuru es pazinu, lai noskaidrotu, vai viņam tas liekas normāli, ka viņa kompānijai atnākot sākas uzbrukums, kura rezultātā ir jācieš arī manam brālim, kas nekādīgi nevar sevi aizstāvēt. Pēc pāris sekundēm pieskrēja klāt arī mana mamma, kura vērsās pie šī puiša ar šādu pašu jautājuma – ne mirklis nepagāja, kad mammas sejā lidoja sitiens no puiša, kura es pazinu (mammai tika iesists arī pa roku.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!