Krista savā Facebook profilā dalījās ar visai reālu dzīves notikumu, par kuru vajadzētu aizdomāties ikvienam bērnu vecākam.

Krista raksta:

Situācija, par kuru lasi FB, bet nekad nedomā, ka pats tādā nonāksi. Šodien (09.06.), pēc darbiem iegriezos TK Spice Home, lai nopirktu šķietami mazsvarīgu sīkumu.

Neticami veiksmīgā kārtā (šopinga festivāls cilvēkus ārkārtīgi pievelk un cilvēku plūsma Spicē bija ievērojama) ieraudzīju brīvu stāvvietu netālu no galvenās ieejas durvīm.

Parkojoties brīvajā vietā, paralēli no sevis, pamanīju mašīnā raudošu bērnu, aptuveni 4 gadus vecu. Aši izlecu no mašīnas un devos klāt, uzdevu pāris jautajumus paralēli raustot visas mašīnas durvis un pamanīju, ka mašīnā ir vēl viens bērns, guļojšs, aptuveni gadu vecs.

Puika, visticamāk pamodies no miega, sakarsis, nosvīdis, sapratis, ka mašīnā ir viens pats ar brāli sāka pamatīgi uztraukties un raudāt. Runāju ar viņu.

Pa vidu asarām pastāsta kā viņu sauc, kā sauc brāli, cik abiem gadu un, ka viņam patīk Spaidermens. Mēģinu ar Puiku sarunāt, ka viņš izņems rociņas no drošības jostām un atvērs durvis.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!