Saeima ceturtdien,17.martā, apstiprināja 13.Saeimas deputāta pilnvaras Ievai Akuraterei. Pirms Saeimas balsojuma I.Akuratere deva deputāta svinīgo solījumu, ko apliecināja ar savu parakstu. 13.Saeimā I.Akuratere ievēlēta no Jaunās konservatīvās partijas kandidātu saraksta Kurzemes vēlēšanu apgabalā. 1958. gadā dzimusī Akuratere CVK norādījusi, ka viņas īpašumā ir māja un zeme Rīgā un Engures novadā, kā arī 2006. gada izlaiduma vieglā automašīna BMW.

Akuratere norādījusi, ka viņai ir vidējā izglītība, bet 1978. gadā viņa beigusi Liepājas teātra studiju. Izmaiņas Saeimas sastāvā bija nepieciešamas, jo mandātu nolicis deputāts Juris Jurašs.

LASI VĒL: Atklāj, ko Vanga prognozējusi Krievijai 2022.gadā

Tāpat Saeima šodien izskatīja Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas ziņojumu par to, ka deputāte I.Akuratere ir uzrādījusi sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, un līdz ar to ir tiesīga piedalīties Saeimas darbā.

Akurateres izpildītais skaņdarbs “Manai tautai” kļuva par vienu no Atmodas laika simboliem astoņdesmito gadu beigās.

Tāpat Akuratere ir viena no leģendārās grupas “Pērkons” solistēm.

Video:

Neskatoties uz to, ka cilvēku viedokļi atšķiras par Akurateres jauno dzīves izaicinājumu, mēs viņai tomēr novēlam, lai viss izdodas un darbi vijas ar kārtīgiem panākumiem sabiedrības labā!