Jau augusta sākumā laulības ostā ieplānojusi iestūrēt ekstravagantā dziedātāja, grupas «Triānas parks» līdere Agnese Rakovska. Kāzu norise ieplānota Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā.

Par savu izredzēto Agnese Rakovska iepriekš runājusi izvairīgi, vien neslēpjot, ka viņai ir attiecības un draugs. Pērn vasarā publiskajā telpā izskanēja informācija, ka Agnese ar draugu dzīvo pļavas vidū treilerī Ogres pusē.

Viņa arī bija atklājusi, ka abiem ar draugu ir kopīgi sapņi un mērķi. Protams, abi ir iznākuši arī kopā sabiedrībā, taču fotogrāfu modrajām acīm vēl nav izdevies abus iemūžināt vienā kadrā.

Šovasar pāris nolēmis spert nopietnāku soli un iestūrēt laulības ostā. Taču par kāzu norises atspoguļojumu dziedātāja Agnese Rakovska vēlas iespaidīgu autoratlīdzību jeb honorāru, kas pēc nodokļu nomaksas ir 4000 eiro.

Protams, pasaules praksē šādi gadījumi dzirdēti vairākkārt, kad glamūrīgi žurnāli nopērk tiesības atspoguļot kādu pasaules mēroga zvaigžņu kāzu norisi, taču mazajā Latvijā līdz šim nekas tāds nebija dzirdēts, vismaz skaļi par to neviens nav runājis.

Protams, par dažādām publikācijām izdevniecības maksājušas honorāru tā sauktajām pašmāju slavenībām, bet par vispārpieņemtu praksi un mediju dienaskārtības jautājumu to gluži nevarētu nosaukt.