Pēdējo mēnešu laikā ne vien Latvijas iedzīvotāji, bet arī ārvalstnieki sūkstījušies, cik dārgi izmaksā brauciens ar taksometru no lidostas līdz Rīgas centram.

Arī šoreiz par braucienu minētajā maršrutā šonedēļ kādas ārvalstu tūristes samaksājušas iespaidīgu naudas summu.

“Kolēģim pa ceļam uz lidostu “Rīga” taksists stāstija, ka vedis uz lidostu norvēģu meitenes, kas paniski lūrējušas uz skaitītāju. Izrādījās – dienu iepriekš taksis uz centru viņām izmaksājus 200 eur!” mikroblogošanas vietnē twitter situāciju klāsta kāds vīrietis.

Kamēr vieni komentētāji šausminās par šādu cenu, tikmēr citi norāda, ka arī Norvēģijā cenas nav no tām lētākajām. Atgādinām, ka “Neatkarīgā Rīta Avīze” jau rakstīja, ka “bandītiskajam” taksometru biznesam pievilks skrūves.

Šāds solījums mediju arhīvos lasāms ik pa laikam nu jau pārdesmit gadu garumā, taču šajā reizē cerības uz izdošanos ir lielākas, jo pašreizējais satiksmes ministrs Tālis Linkaits, iepriekš strādājot lidostas padomē, ļoti labi iepazinās gan ar šī biznesa mafiozo aspektu, gan taksometru interneta platformu visatļautību.

Attiecīgi ikvienam cilvēkam, kas vēlas no lidostas aizbraukt līdz centram, ir jābūt uzmanīgam takšu izvēlē un neiekrist šādās mānīgās situācijās!