Precīzāka informācija par pasākuma programmu tiks papildināta. 9. martā, koncertzālē Godvil, norisināsies līdz šim skandalozākā cīņa Latvijas izklaides industrijā, kur galvenajās lomās būs pēdējo mēnešu apspriestākais cilvēks Latvijā – Andris Kivičs, kā arī bēdīgi slavenais viltus ziņu “tēvs” Neids.

Pēc sociālā tikla facebook tiešraides, kuru Kivičs kopā ar savu mīļoto Lieni Skulmi uzņēma atrodoties vannā, Neids, īstajā vārdā Niks Endziņš, uzņēma video, kurā izaicināja Kiviču uz boksa cīņu.

Tā kā atbilde nesekoja, tad pāris dienas vēlāk Neids ķērās pie spēcīgākiem ieročiem un rupjiem vārdiem, apvainojot Lieni, meta atkārtotu izaicinājumu. Šoreiz Andris Kivičs nepalika vienaldzīgs un izaicinājumu pieņēma.

“Tagad varam apliecināt, ka cīņa būs! Abas puses ir vienojušās par datumu un vēlās cīņu aizvadīt pēc iespējas ātrāk, jo emocijas ir ļoti sakāpinātas”: stāsta SIA Mana Izklaide pārstāvis, kura komanda jau aktīvi strādā pie cīņas organizēšanas.

Pasākums sāksies 18:00, kur paredzēti arī vairāki muzikāli pārsteigumi, kā arī iesildošās cīņas, bet vakara galvenais notikums sāksies ap 21:00. Biļetes: bezrindas.lv, pirmās 150 biļetes tikai 10 Eur.

Biļetse var iegādāties šeit: https://bit.ly/2SYoD4G