Iemesls- Crasssula dzimtas sukulentu spēja uzkrāt sevī arsēnu. Starp citu, istabas augiem, kuri aug augsnē, kurā arsēns ir niecīgā daudzumā, tas ir mazāk raksturīgi, vairāk tas attiecas uz savvaļā augošajiem to radiniekiem, kas dzīvo Dienvidāfrikā.

Tulznas

Naudas koka lapiņas var likt klāt tulznām. Lapiņai vispirms jānoņem miziņa.

Pēc tam to pieliek pie tulznas, jānofiksē ar plāksteri un jāatstāj uz nakti. Pārgrieztas lapiņas var likt klāt apdegumiem, tikai tajos gadījumos, ja apdegums nav pārāk dziļš un nav tulznu.

Sasitumi, iegriezumi, skrambas

Saspaidi lapas putriņā, uzklāj to traumētajai vietai un nostiprini ar apsēju.

Maini apsēju ik pēc 2-3 stundām, tiklīdz putriņa sažūst.

Herpes uz lūpām

Ar naudas koka sulu ārstē herpes. No nomazgātām lapiņām izspiež sulu un ik pēc pusstundas uzziež to uz herpes. Vai arī piesūcināt ar tikko izspiestu naudas koka lapu sulu vates tamponu un nostiprināt to ar plāksteri.

Artrīts

Ja locītavas iekaisušas izmanto tikai svaigi spiestu naudas koka lapu sulu tīrā veidā. Ierīvēt ar to problemātiskās zonas reizi diennaktī veselu mēnesi.

Kukaiņu kodumi.

Koduma vietas 4 reizes dienā nilde

oziež ar naudas koka lapu sulu.

Tā noņem iekaisumu un veicina sadzīšanu.

Akne

Pateicoties antiseptiskajām un pretiekaisumu īpašībām, naudas koks palīdzēs tikt galā arī ar šo problēmu.

Ja pumpas tikko parādījušās un tās nav lielas, tad pietiks , ja ieziedīsi problemātiskās vietas ar svaigi spiestu naudas koka lapu sulu. Ar lielākām pinnēm labāk tiks galā lapu putriņa, kura jāuzklāj uz nakti.

Kam nav ieteicams lietot naudas koka lapu sulu  dziedniecībā?

Neraugoties uz visām labajām šī auga īpašībām, ir cilvēki, kuriem nav ieteicams lietot šī auga sulu dziedniecībā. Tās ir grūtnieces, sievietes, kuras baro bērnu ar krūti, un bērni, kuri nav sasnieguši 12 gadu vecumu.

Pareizi lietota  krasula būs ne tikai tava dzīvokļa rota, bet no tās būs arī liels labums veselībai. Galvenais- ievērot ieteikumus maisījumu sagatavošanai, kā arī atcerēties, kam nav vēlams ārstēties ar to.