Mūziķa Andra Kiviča un viņa mīlestības Lienes Skulmes tetovējumi izraisīja tik lielu rezonansi, ka pat TV3 laika ziņu vadītājs un mūziķis Ansis Klintsons kopā ar sievu Montu publiski pasmējās par šo ārišķību, publiskojot attēlu, kurā mīlas apliecinājumi vienam pret otru uzzīmēti uz pierēm.

Pēc šī izgājiena laika ziņu vīrs darbā ierodas cepurē, liekot uzdot jautājumu – vai tiek slēpts tetovējums vai slēpjas pats?

Kā sarunā ar Skaties.lv, piesedzis pieri ar cepuri, atklāj Klintsons, viņš pēc pārsteidzīgā soļa mazliet sabijies. Kā nekā – Kivičs jau savulaik ar dūrēm cīnījies, kad medijos aizskarta viņa tā brīža sieviete.

”Man no visa ir bail, bet jo īpaši no Andra Kiviča. Bet, ja godīgi, tā jau mums tāda draudzīga ”troļļošanās”. Ar Andri esam pazīstami. Domāju, ka viņš pats apzinās, ka tetovēšanās ir diezgan dulls pasākums.

Ansis vēl piebilst, ka gan jau Andris saprot, ka tā ir tikai tāda draudzīga iesmiešana.

Klintsons atzīst, ka no vienas puses šādi mīlestība izpausme ir skaista, bet no otras puses rēcīga. Ar savu sievu ir vairāk nekā 10 gadus kopā, bet uz tetovējumiem viņi neesot vēl nobrieduši. Laikam jau esot mīkstais, pats iesmej par sevi Ansis.