Mūziķis Andris Kivičs sludinājumu portālā “ss.lv” ievietojis lietota “Hyundai Getz” automobiļa sludinājumu. Jāteic, ka pie sludinājuma teksta Andris ir pacenties, jo galvenokārt mērķis ir piesaistīt lielu uzmanību un pēc iespējas ātrāk pārdot savu uzticamo auto.

“Absolūti ekskluzīvi. Unikāls piedāvājums. Latvijas šī brīža karstākais šovbiznesa pāris Andris Kivičs un Liene Skulme pārdod mašīnu, ar kuru 2018. gada 23. novembrī devās kopā pavadīt pirmo kaislīgo nakti,” pircējus uzrunā Kivičs.

“Mašīnā nav smēķēts, taču ir jūtama mīlestības smarža. Mašīnai ir laba aura, mašīnā katru dienu ir teikti vārdi “Es Tevi mīlu – es Tevi arī”.

Auto nav cietis nevienā avārijā. Mīnus 22 grādos lec ar pirmo reizi,” dienvidkorejiešu ražojuma spēkrata priekšrocības apraksta šobrīd sabiedrībā visapspriestākais mūziķis.

“Atdodam tik lēti (nobraukums oriģināls), jo braucam prom no Latvijas,” nieka 1200 eiro cenu pamato Kivičs.

Jāpiebilst, ka cena ir visai konkurētspējīga, jo vidēji šāds auto tirgū maksā ap 1700 eiro.

Aplūkojot tehniskās apskates rezultātus publiskajā CSDD datubāzē “e.csdd.lv”, redzams, ka aizrādījums bijis tikai par vienu nedegošu reģistrācijas numurzīmes spuldzīti un par riepām, kurām ir virspusēji bojājumi.