Kanālā 360TV skatītājiem ir iespējams skatīties jaunā šova “8 naži un gardēdis” sēriju, kur kopā ar vairākiem cilvēkiem – gan uzņēmējiem, gan iecienītu restorānu īpašniekiem -, restorāna “Hercogs” ēdienkarti vērtēja pašmāju šovbiznesa pārītis – Andris un Liene Kiviči.

Baudot gardo maltīti, abi divi TV kameru priekšā runā par šobrīd vienu no dzīves svarīgākajiem notikumiem, kas ir ģimenes pieaugums.

Vienā mirklī Andris pateica vienu nelielu “joku”, kurš varētu daudziem skatītājiem iespiesties atmiņā, jo tā dēvēt savu mazuli ir visai amizanti: “Mums pašiem būs telēns,” smejoties saka Andris, kurš kopā ar sievu restorānā baudīja teļa gaļas karē.

Papildus tam Andris vairs neko neslēpj un arī atklāti TV kameru priekšā piebilst to, ka šo notikumu abi vairs nenoliedz un ka viss jau uz aci ir tāpat redzams.

Papildus tam Andris piebilst, ka ir laimīgi par šo notikumu: “Ko tur noliegt. Tas jau ir redzams, tā ir taisnība un mēs esam laimīgi par to. Mēs vēl nezinām dzimumu, bet mēs viņu mīļi saucam par telēnu.”

Iepriekš Andris arī oficiāli savā “Instagram” kontā bija paziņojis par ģimenes pieaugumu:

“Mīļie draugi! Tā ir patiesība- mums ar Lieni būs mazulis?Mēs to ļoti gribējām, un tas ir piepildījies?Par mazuļa dzimumu pagaidām neko nezinām, un visdrīzāk, ka līdz brīdim, kad būs pienācis laiks, patiesību par to mēs paturēsim pie sevis.Mēs esam laimīgi!Paldies visiem, kas ir ar un par mums.Par atklātību, patiesību un mīlestību!