Mūziķis Andris Kivičs sociālajos tīklos uzrakstījis savas pārdomas/vēstījumu, kas adresēts aizsaulē aizgājušo mūziķu Mārtiņa Freimaņa un Valtera Frīdenberga draugiem.

Kivičs savu vēstījumu adresē Guntaram Račam, Elitai Mīlgrāvei, Kārlim Būmeisteram, Laurim Reinikam un citiem mūzikas lauciņa pārstāvjiem Latvijā.

“Un vēl mani pārsteidz Guntars Račs, Elita Mīlgrāve, Kārlis Būmeisters, Lauris Reiniks u.c. Freimaņa un Frīdenberga tuvāko draugu un izdevēju vienaldzība par to, kas ar viņiem pēc nāves notiek publiskajā telpā.

Freimani pēc nāves izķidāja pēc pilnas programmas par visu pēc kārtas, ar Valteru tas pats. Tā īsti nezinu, ko Eiroparlamentā paveikušais Eiroparlamenta ierēdnis Kārlis Būmeisters nedēļu pēc Valtera nāves jaunu kopīgi nepaspēto gabalu publicēt var (kas starp citu ir šovbizness), bet iestāties pret debīlajiem medijiem par savu čomu nevar.

Skaidrs ir tas, ka visi lien viens otram vienā vietā, lai nebūtu skandālu, nebojātos tēls (jo latviešiem galvenais, lai viss ir smuki un mierīgi), nebūtu trokšņa un viss pa mierīgo ar dzeltenajiem.

Tā kā man mana reputācija nav pārāk svarīga(es nevadu valsti un neoperēju sirdis, bet dziedu par dzīvi), tad agresīvs, uzbraucošs un tāds “kuram atkal kaut kas nepatīk” būs Andris Kivičs,” raksta mūziķis.