63 gadus vecajai dziedātājai Laimai Vaikulei ir acīmredzamas pārmaiņas izskatā. Laima pārsteidza visus savus fanus, publicējot “Instagram” vietnē interesantus jaunumus.

Runas, ka 63 gadus vecā dziedātāja Laima Vaikule uzlabojusi savu izskatu plastikas ķirurga kabinetā, uzvirmojušas ar jaunu sparu pēc tam, kad publiskots video, kurā viņa kopā ar Intaru Busuli apsveic sievietes 8. martā.

Kā komentē daudzi cilvēki, tad šajos kadros Laima nemaz vairs nelīdzinās sev. Vieni fani domā, ka viņas citādais izskats saistīts, iespējams, ar slikto pašsajūtu, citi atzīst, ka pārmaiņas notikušas pēc ķirurģiskas iejaukšanās.

Komentāros Vaikules pielūdzēji raksta tādas frāzes kā „Es nepazinu… Tik ļoti vīlos… Bet bija tik neatkārtojama”, „Nepazinu Laimu, kamēr neizdzirdēju viņas balsi. Ko jūs, sievietes, ar sevi darāt? Vaska lelles, visas uz vienu seju. Esmu vīlusies”, „Vai viņa ir pēc slimības?”, „Tā nav slimība, bet neveiksmīga plastiskā operācija… Ķirurgi pacentušies. Tik skumji. Es viņu dievinu, bet redzēt, kā viņu izķēmo, nav spēka.”

Vai talantīgā dziedātāja patiešām ir veikusi kādu plastisko ķirurģiju, tas, lai paliek viņas pašas ziņa. Bet fakts ir tāds, ka iepriekš viņa noliegusi, ka varētu taisīt jebkādas plastiskās operācijas.