Svētdien, 18.novembrī, skaists sveiciens Latvijas dzimšanas dienā izskanējis arī no Ķekavas.

Materiāls publicēts svētdienas rītā Facebook vietnē, jau noskatījušies vairāk nekā 40 000 sociālā tīkla lietotāji un ar to dalījušies vairāki tūkstoši lietotāju.

Materiāls iemūžināts mirklis, kā uz kādas dzīvokļu ēkas Latvijā izkārts valsts karogs un skan skaists muzikāls sveiciens Latvijas simtgadē.

Jau vēstīts, ka par godu Latvijas proklamēšanas 100.gadadienai visā valsts teritorijā šodien norisināsies vairāki simti svētku pasākumu, no kuriem lielāko daļu iedzīvotāji varēs apmeklēt bez maksas.

Pie Brīvības pieminekļa no plkst.18.45 līdz 20.10 plānots muzikāls uzvedums “18.11”. Šim pasākumam veidota īpaša scenogrāfija apkārt piemineklim, kurā piedalīsies sabiedrībā atpazīstamas personas.

Saprotams, ka šis pasākums mums ir nozīmīgs ikvienam no mums, aicinām padomāt par šo visu ar lielu nopietnību, kā arī izrādīt cieņu pret apkārtējiem un aizvadīt šos svētkus ar godu.

Valsts dzimšanas diena ir tik pat svarīga kā katra cilvēka dzimšanas diena. Atšķirība tikai tāda, ka šī dzimšanas diena vieno mūs visus kopā un liek justies saliedētiem.