LTV raidījuma “Rīta Panorāma” vadītājam Dāvim Valdniekam atpūta Vecrīgā beigusies ar kautiņu.

Vīrietis bija iecerējis patīkamu vakaru tuvāko draugu kompānijā Vecrīgā, taču jauno vīriešu atpūtu sabojāja nepatīkams incidents, kas beidzās ar policijas un ātrās palīdzības iesaistīšanu, vēsta izdevums “Privātā dzīve”.

Kā skaidro Valdnieks, viņš ir šokēts, ka Rīgas centrā var nokļūt kautiņa epicentrā ne vien 18 gadu vecumā, bet arī 30 gados, kad mājās ir sieva un bērns.

Valdnieks gan nopietnas traumas nav guvis, taču kādam no vīrieši draugiem konstatēti vidēji smagi miesas bojājumi – traumēta uzacs, ielauzts deguns un sejas kauls, būs vajadzīga operācija plakstiņam.

Vīrieši uzreiz izsaukuši pašvaldības policiju, kas paspējusi kautiņa izraisītājus notvert. Draugs, kuram tika savainota seja, aizvests ar ātro palīdzību.

Vīrietis cer, ka likums būs pietiekami spēcīgs un situācija tiks atrisināta taisnīgi. “Ir baisi, iedomājoties, ka šādā muļķīgā kautiņā tu vari vienkārši atsist galvu pret bruģi un nomirt. Ir šausmīgi apzināties, ka cilvēku var piekaut bez iemesla un nevienam nekas par to nav. Un tas var notikt ar jebkuru.”