Kādu dienu autovadītājs Klaids Komptons brauca mājās no darba.  Vīrieša uzmanību piesaistīja melns plankums sniegā. Izskatījās, ka ceļa malā atrodas kaut kāds apģērbs vai lupata.

Piegājis tuvāk, Klaids saprata, ka tā ir dzīva radība, konkrētāk, veseli trīs melni kaķēni. Acīmredzot kāds necilvēks izmetis mazuļus, nolemjot tos briesmīgai nāvei nosalstot. Daudz nedomājot, Komptons savāca kaķēnus.

Kaķēni bija vārgi, jau krietni pasaluši. Vīrietis ietina mazuļus savās siltajās drēbēs, pēc tam pazvanīja sievai. Klaids pastāstīja par notikušo un palūdza sagatavot visu nepieciešamo, lai palīdzētu kaķēniem.

Jāpiezīmē, ka Komptonu pāris jau vairākas reizes ir glābis dzīvniekus no bojāejas. Viņu mājās jau dzīvo divi suņi un divi kaķi. Arī viņi pie Komptoniem nonāca no ielas. Tāpēc tad, Klaids atbrauca mājās, viss jau bija sagatavots.

Pēc tam, kad kaķēni bija sasildīti, pabaroti un padzirdīti, Klaids aizveda tos uz vetklīniku.  Mazajiem ūsaiņiem tika iedotas pretgripas zāles. Pēc izmeklēšanas vīrietis paņēma dzīvniekus pie sevis.

Mājās viņiem tika atvēlēta vesela istaba. Kaķēnus tagad pieskata Klaida sieva. Tiklīdz mazuļi atlabs, Komptoni sāks meklēt dzīvnieciņiem mīlošus saimniekus.