Kāda Facebook lietotāja savā kontā publicēja ziņojumu, kurā aprakstīja par piedzīvoto Rīgas lidostā saistībā ar lidojumu ar “AirBaltic”.

Sieviete raksta:

“KAUNS par jums airBaltic ! Kauns, ka esiet pārvērtušies par īru low coster kompāniju, kur tagad lieciet katram pasažierim svērt rokas bagāžu un jūsu darbinieki pat nesaprot ko nozīmē apkalpošanas serviss.

Personāls,kurš pat nejēdz pateikt labrīt, un jaukā attieksmē izskaidrot, ka tagad un arī turpmāk ir jāsver katru rokas bagāžu un vairāk par 8kg nedrīkst būt ( man tas ir jaunums).

Tā vietā agresīvi noskaņota meitene skaļi tikai kliedz- “IT IS MORE” uz visiem, kam bagāžas svars ir pārsniegts un pat nepaskaidro, kas tad īsti ir jādara tādā gadījumā.

Kopējs bardaks,stāv rinda, visi pārkravā čemodānus, kāds grūstās un arī iešmauc nenosvēris. Tāds lēts skats uz visu. Mums svars pārsniedz un agresīvā meitene arī nokliedz- “60 eiro vai arī jūs nelidosiet!” Nopietni?

Jums kauns nav pašiem par savu kompānijas komunikācijas stilu un manierēm? Tiešām nožēlojami un kad pateicu, ka gribu sabiedrībai par šo izstāstīt, meitene izsauc apsardzi! WOW!

Nu zemāk laikam jums nav vairs kur krist! man tiešām kauns par jums:(

Es atnāku priecīga uz savu reisu, man ir brīnišķīgs garastāvoklis, es rādu biļeti, lai dotos uz lidmašīnu un tad sākas kaut kāds tirgus līmeņa bardaks.

Bet maksājot par biļeti ne jau 30€, bet 200€ es sagaidu arī attiecīgā līmeņa atmosfēru, nevis tirgu, kur viena meitene dusmīgi kliedz, STOP, viss ir jāsver! Un pat nepaskaidro ko un kàpēc, pat nepasaka Labrīt un par jebkàdu smaidu mēs vispār nerunājam.

Ko vispār nozīmē meitenes vienīgais texts “IT IS MORE?!” More of WHAT? UN tālāk? Ko tàlàk jàdara? Angliski viņa neko vairāk pateikt arī nevarēja un nabaga aziàti es domāju vispār nesaprata ko no viņiem grib. Un iespaids par aviokompāniju bija bēdīgs.

Ja jūs būtu privāta aviokompānija, jūs varbūt arī varētu darīt kā vien uzskatāt par pareizu, bet jūs tomēr esat valsts kompānija un sevi arī sauciet par Latvijas Nacionālo aviokompāniju- tātad jūs reprezentējat mūsu valsti un par šādu reprezentāciju man ir patiess kauns. Un jums arī vajadzētu nokaunēties un kaut ko mainīt.”

Avots