Valsts policija naktī saņēma izsaukumu uz Talsiem, kur trijos naktī uz ielas atradies divus gads vecs bērns. Kā tiek vēstīts, tad zēns pats saviem spēkiem bija izkļuvis no dzīvokļa un bija ģērbies tikai autiņbiksītēs.

Valsts policijas Facebook vēstījums:

Talsu iedzīvotājs uz ielas sastop divus gadus vecu bērnu un nepaliek vienaldzīgs.

Valsts policijā saņemts izsaukums uz Talsiem, kur trijos naktī uz ielas atradies nepilnus trīs gadus vecs zēns. Bērns pats saviem spēkiem izkļuvis no dzīvokļa un bija ģērbies vienīgi autiņbiksītēs.

28.augustā ap plkst. 03:00 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Talsos, Voldemāra Ruģēna ielā kāds vīrietis sastapis mazu bērnu, kurš viens pats atradies uz ielas. Valsts policijas amatpersonas nekavējoties izbrauca uz minēto vietu, kur tika sastapts vīrietis ar bērnu.

Vīrietis paskaidrojis likumsargiem, ka izdzirdējis bērna kliedzienus un raudas, tāpēc uz ielas sastapto bērnu viņš nolēmis paņemt pie sevis automašīnā, lai bērns sasildītos, jo viņš bija puskails un ar basām kājām. Vīrietis nodomājis, ka kāds nāks bērnu meklēt, taču tad, kad tas nenotika, viņš par notikušo informēja Valsts policiju.

Tā kā nebija zināmi bērna personas dati un tas, kur viņš dzīvo, tika pieņemts lēmums zēnu nogādāt Talsu novada krīžu centrā. Pēc bērna nodošanas krīžu centra darbinieku aprūpē, Valsts policijas amatpersonas apsekoja tuvāko apkārtni vietā, kur zēns tika atrasts, taču nekas neliecināja par to, ka kāds meklētu bērnu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!