Valsts policija izplatījusi video, kurā redzams, kā “BMW” zaglis Lubānas ielā uzbrauc uz automašīnas “Hyundai” jumta. Kā ziņojām, 20.februārī tika aizturēta persona, kas ar zagtu BMW bēga no policijas un izraisīja ceļu satiksmes negadījumu.

Kā jau tobrīd tika ziņots, “BMW X6” bija iesaistīts policijas pakaļdzīšanās un pie apvidnieka stūres bija autozaglis. Kā redzams video, “BMW X6” brauca pa Lubānas ielu un pēkšņi tam blakus piebrauca policijas netrafarētais “Subaru Forester” ar ieslēgtām bākugunīm.

Pie “BMW X6” stūres sēdošais autozaglis acīmredzami saprata, ka viņam atbraukuši pakaļ, tādēļ strauji uzsāka manevru atpakaļgaitā, bet tādējādi nevis pabīdīja aizmugurē esošo “Hyundai” automobili, bet nonāca uz tā jumta.

Sapratis, ka tālāk nekur neaizbrauks, autozaglis izleca no “BMW X6” un metās bēgt, bet policija viņu turpat arī noķēra. Šodien VP rīkoja preses konferenci, kurā sabiedrību plašāk informēja par šo notikumu.

Mūsdienās automašīnas nozagt kļuvis vieglāk nekā deviņdesmitajos gados, stāstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs.

Video: