TV personība Aivis Ceriņš savā Facebook vietnē publicēja ziņu, kas liek kārtīgi aizdomāties:

“Kapēc maksāt ceļa nodokli? ar šo jautājumu sev iesāku jauno darba nedēļu.

Ironiski (pat sasmējos mālos ieracies), bet tieši nedēļas beigās jāiet ikgadējā tehniskā apskate, kur es nolocīšu par savu 14 gadīgo volvo 168eur ceļa nodoklī.

Es un vēl pārējie šoferīši (kunga opelis bildēs) laprāt piestādītu rēķinu VAS “Latvijas Valsts ceļi” par sagandētajiem autiņiem ceļa posmā Mārsnēni- Rauna. Man nolauzts aizsargs buferim un izpūtējs.

Onka ar vīriem palika, gaidot, kad brauks kāds traktors garām, es kā mālos novārtījies sivēns uz TV tiešraidi aizsteidzos. Atlikušo ceļu līdz Rīgai domāju- kas vainīgs? – Varbūt pats, ka uzdrošinājos uz laukiem braukt.

Nu nē, mamma un vēl citi Mārsnēnieši to izmanto katru dienu, lai nokļūtu uz darbu. – Priekuļu novads, arī tā kā negribu vainot.

Pārmetums gan par to, ka atbildīgie cilvēki neseko līdz, kas notiek. Bet no novadu negaidu, ka viņi ar lāpstām rokā škipelētu risas ciet. Tas pats pārmetums arī VASam. -Valdība un lēmējvara. Jau ticamāk.

Bet ja tā labi padomā arī viņi ir tikai daļa no sistēmas, kas nosaka nozareu prioritātes.

Ceru, ka Talis Linkaits pavirzīs ceļu stāvokļa jautājumu prioritāšu listē augstāk. Skaidrs ir viens- sistēma, kurā dzīvojam ir sapuvusi, korumpēta un nav vērsta uz īstām sabiedrībai svarīgām prioritātēm.

Braukšu uz CSDD ar rēķinu par auto remontu, lai atlaiž no nodokļa! ? Lai doršs ceļš, draugi!”

Video: