Pavisam nesen kāds vīrietis pastāstījis visai nejauku situāciju, kuru piedzīvoja slimnīcā “Gaiļezers”.

Kā viņš atklāj, tad meklējis palīdzību “Gaiļezerā”, jo slikti jutās un esot esot bijušas infarkta pazīmes. Vīrieti šokēja darbinieku vienaldzīgā attieksme, vēsta portāls nra.lv.

“Ar taksi aizbraucu uz Gaiļezeru ar infarkta pazīmēm, iegāju iekšā, meitene dežurantei izstāstīja par manu slikto stāvokli – galvas reiboņi, bezspēks, sirds sāpes – ieveda iekšā tādā kā informācijas centrā, kur lūdzu iedot/pārdot zāles sirdij, uz ko nosmējās un teica, lai gaidu rindā.

Kad sapratu, ka paliek ar vien sliktāk un tūlīt jau nokritīšu, palūdzu otreiz jau citai māsiņai – ja nevar iedot, tad lai pārdod, uz ko atbildēja, lai gaidu rindā…

Saprotot, ka nekādas palīdzības nebūs un 3 māsiņām, kas atradās tur, par to vienkārši nāca smiekli, parādīju, kur ir izeja un nācās atkal kāpt taksī ar cerību, ka nemiršu un pietiks spēkā tikt līdz aptiekai!

Interesanti, ja es, izejot no “Gaiļezera”, būtu nokritis ar infarktu, kurš būtu vainojams pie tā?

Paldies Dievam, tiku līdz aptiekai un nu jau devos uz Stradiņiem, kur ārsti bija šokā par šādu atieksmi. Manuprāt, šāds personāls ir jāatlaiž no darba,” atklāj vīrietis.