Kāda “Facebook” lietotāja padalījās ar rūgtu pieredzi, ko pirmdienas vakarā piedzīvoja, dodoties no darba uz mājām.

Tiek vēstīts:

“Šovakar, pulksten 18:52, pie TC Alfa iekāpu 1. tramvajā. Braucu virzienā uz uz Juglu. Tirzas ielā man pagāja garām jautra, čalojoša pusaudžu kompānija – viens puisis un divas meitenes. Pusaudžu vecums varēja būt 14-15 gadi, sarunājās latviešu valodā.

Tramvaja galapunktā, Juglā, visi pasažieri izkāpa un vairākums devās pie gājēju pārejas. Čalojošā pusaudžu grupiņa gāja aiz manis, pēc tam, pirms gājēju pārejas tiku apsteigta. Puisis nogriezās pa labi, Baltezera ielas virzienā. Meitenes apstājās pie luksofora, pirms manis. Jautrā čalošana turpinājās. Luksofors joprojām rādīja sarkano gaismu.

Pēkšņi viena no meitenēm teica, ka jāiet pāri ceļam, un spēra nelielu solīti, otra draudzene, slaida gaišmate, nepārliecinoties par drošību, daudz pārliecinošāk izspurdza uz ceļa. Nelaime bija nenovēršama. Notika sadursme ar automašīnu. Meitene tika aizmesta pa gaisu, pāri visam krustojumam. Es biju šokā. Šokēti bija arī apkārtstāvošie cilvēki.

Pieskrēju pie vienas no automašīnām un lūdzu izsaukt ātro palīdzību. Vēl kāds arī bija izsaucis. Pie meitenes stāvēja 4 pieaugušie un gaidīja Ātro palīdzību, kāds no cilvēkiem, meiteni apklāja ar siltumu uzturošo materiālu. Meitene elpoja. Atnesu meitenes somu (neliela, sarkanā krāsā, ādas imitācijas, ar rāvējslēdzi) un gribējām meklēt telefonu, bet tajā brīdī piebrauca Ātrā palīdzība. Meitenes somu nodevu Ātrajai palīdzībai.

Tālāk devos uz Juglas Circle K, kur mani gaidīja automašīna. Nevarēju atgūties no redzētā. Pēc tam devos uz Circle K izņemt paciņu. Ātrā palīdzība, joprojām, stāvēja notikuma vietā, man šķiet, ka pārāk ilgi.

Kādas ģimenes un jaunas meitenes dzīve, šovakar ļoti mainījās…”