Laulības aiz okeāna.

Valērijs un Ludmila ļoti ātri sāka dzīvot kopā, taču oficiāli savas attiecības noformēja tikai 1998. gadā. Par vīru un sievu likuma priekšā Ļeontjevs un Isakoviča kļuva jau Amerikā, uz kurieni sieviete pārcēlās 1992. gadā.

Pārcelšanās dziedātāja sievai bija sarežģīta. Dzimtenē Ludmilas vārdam bija noteikts vārds, viņu pazina un cienīja. ASV sieviete vairs nebija nekas.. Par laimi, Ļeontjevs visādi atbalstīja mīļoto, arī finansiāli.

Sākumā Ludmila mainīja darbu pēc darba: vairākus mēnešus dziedātāja sieva pat vadīja satiksmes autobusu! Un tad Ludmila nolēma, ka ir laiks izvēlēties savu mūža darbu.

Kopš bērnības viņai patika dzīvnieki, tāpēc sieviete nolēma sekot savai sirds balsij un aizgāja uz suņu frizieru kursiem. Pēc to beigšanas darbs atradās ātri. Un tagad viņa tiek vērtēta kā augstas klases meistari!

Klusa dzīve raisa aizdomas…

Leontjevs ar sievu dzīvo klusi un pieticīgi, nedodot paparaci iemeslu veidot šokējošus rakstus vai žurnālistu izmeklēšanas. Un tomēr pāra laulības dīvainības kā arī tas, ka viņiem nav bērnu, rada cilvēkos daudz jautājumu.

Visbiežāk baumo par to, ka viņu laulība ir balstīta uz draudzības un savstarpēja atbalsta pamata, bet ne uz mīlestības. Runā, ka dziedātājs un suņu friziere ir netradicionālas orientācijas un tādā veidā raduši slēpt savu citādību jau Padomju laikā.

Lai kā arī tas nebūtu, dziedātājam pietuvināti cilvēki vienā balsī saka ”Ļeontjevs un Isakoviča dzīvot prot ļoti labi un pat tagad, gandrīz pēc pusgadsimta kopš iepazīšanās, patiesi mīl viens otru”.