Tomēr, lai vai kā reizēm girbētos būt uzmanīgiem ārpus savām mājām, nelaimes atgadījums var notikt pilnīgi negaidot. Un šoreiz ir šāds stāsts.

Bieži vien runājot par likteni un nelaimēm, kas var piemeklēt cilvēku, lieto teicienu, pat ejot pa ielu uz galvas var uzkrist ķieģelis. Izrādās, ka tas ir pavisam reāli – kādu sievieti ar bērnu ratiņiem, ejot pa Dubultu prospektu Jūrmalā, savainoja no divstāvu ēkas fasādes nokritušas atlūzas, vēsta “Degpunktā”.

Ap plkst. 17 no nama fasādes nolūza vairāki ķieģeļi un trāpīja garāmgājējai. Pie mājas satiktais vīrietis apstiprina – esot noticis negadījums, kādai sievietei uzkritis ķieģelis uz galvas.

LASI VĒL: Šī diena sākusies ar sēru vēsti: Mūžībā devusies talantīga latviešu soliste

Cieta 37 gadus veca sieviete, kuru mediķi stabilā stāvoklī pie samaņas nogādāja medicīnas iestādē papildu izmeklējumu veikšanai. Tas, ka sieviete pastaigājās ar bērnu ratiņiem, gan ir taisnība. Mazulis necieta un pēc notikušā palika kopā ar tēvu.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki redzēja, ka notikuma vietā bija nokrituši ķieģeli, mediķi sniedza palīdzību cietušajai. Par to sagatavots materiāls, kas nodots Valsts policijai un Būvinspekcijai.

Valsts policijā noskaidrots, ka patlaban Jūrmalas iecirknī par notikušo ir uzsākta resoriskā pārbaude.