Kā vēsta portāls Skaties.lv, šova “Saimnieks meklē sievu” pēdējās sezonas daudziem atpazīstamais pāris Aivars un Agnese turpina neklātienē skaidrot attiecības.

Kā tika iepriekš vēstīts, tad Aivars atklāja, ka no no Agneses telefona regulāri saņem draudu zvanus, runātājs ir kāds vīrietis, un tikai kāds drosmīgāks Aivara paziņa palīdzējis kārtīgi “aprunāties” ar nevēlamo zvanītāju.

Savukārt Agnese par to tikai pasmējās un atklāja, ka puisis viņai visu laiku zvanot pats, sūtot īsziņas un nemitīgi aicinot tikties. Pēdējā sarunā ar portālu Aivars atbildējis uz Agneses pārmetumiem.

Aivars ir mazliet izbrīnīts, jo nemaz viņai nevarot piezvanīt, kur nu vēl īsziņu aizsūtīt.

Šo versiju apstiprina arī “Saimnieks meklē sievu” veidotāji un portāls Skaties.lv, jo Agneses telefona numurs nudien esot liels noslēpums, un viņa patiešām zvana no “privāta numura”.

Savukārt Aivars cer, ka šova skatītāji sapratīs, kurš šajā situācijā ir melis. Viņam par Agnesi vairs absolūti nav nekādas intereses. Ir tik daudz darba ko darīt, turklāt brīvo laiku pavada bļitkojot un tiekoties ar kādu pie apvāršņa parādījušos daiļavu.