Ar katru gadu vardarbības tēma skolā aizvien biežāk tiek publicēta presē. Simtiem bērnu visa pasaulē kļūst par vienaudžu izņirgāšanās upuriem. Daudziem no viņiem pat pēc skolas gaitu beigšanas šie gadi atmiņā paliek kā ļauns murgs.

Dažiem pēc pārdzīvojumiem nākas ilgi ārstēties, lai atgūtu psihisko veselību. Bet kādam nav pa spēkam izturēt pastāvīgu cietsirdīgu presingu un viņš izšķiras par pašnāvību. 17-gadīgais Felikss Aleksanders no Lielbritānijas pilsētiņas Vusteras diemžēl arī bija viens no tiem. Lūk, ko par dzīves plaukumā aizgājušo puisi pastāstīja viņa māte un citi radinieki…

Ģimenē viņi bija trīs bērni, divi puikas un meitenīte. Pret Feliksu, pašu jaunāko visi attiecās ar mīlestību, bet skolā labsirdīgais un klusais puisēns nebija cieņā.

Pāri darīt viņam sāka jau 10 gadu vecumā. Ar laiku diemžēl situācija tikai pasliktinājās.

Par atteikšanos kopā ar vienaudžiem spēlēt datorspēles puiku sāka saukāt par vārguli. Vēlāk pret viņu tika pat sakūdīti tie skolēni, kuri viņu pat nepazina.

Ar laiku viņam pat parādījās skolas neieredzamākā bērna slava. No tā brīža viņa dzīve kļuva par īstu elli.

Uzreiz piebildīs, ka sākumā Felikss mācījās privātskolā. Par mācībām tajā maksāja vecāki. Tomēr skolotāji tur nedarīja pilnīgi neko, lai puikas stāvokli uzlabotu. Vēl vairāk, situācija saasinājās tik ļoti, ka vecākiem nācās bērnam sameklēt jaunu skolu.

Par nelaimi, apstākļu maiņa situāciju neglāba. Jaunajā skolā atkal viņš kļuva par vienaudžu upuri.

Iepriekšējie mocītāji bija atraduši Feliksa profilu sociālajos tīklos un parūpējās par to, lai Feliksa ciešanas turpinātos. Vecāki, brālis un māsa centās palīdzēt Feliksam, tomēr spiediens no malas bija pārāk liels.

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!