Kristaps Zeila ir viens no perspektīvākajiem pašmāju jaunajiem skeletonistiem. Junioru sacensībās viņš regulāri atradās uz goda pjedestāla pasaules un Eiropas čempionātos. Diemžēl, pirms kāda laika, pārgalvīga kļūda puisim teju maksāja dzīvību.

Taču, viņš ir cīnītājs ne tikai sportā un, neskatoties uz ārstu pesimismu, ir atguvies no komas. Latvijas skeletona federācija aicina palīdzēt jauneklim atkal nostāties uz kājām.

Latvijas skeletona federācija pavisam nesen savā lapā Facebook.com lapā ir publicējusi lūgumu palīdzēt vienam no mūsu jaunajiem skeletonistiem. Puisis ir pārcietis nopietnu traumu un izcīnījis savas dzīves lielāko cīņu atgūstoties no komas.

Taču, vēl priekšā rehabilitācijas periods. Skeletonistu saime lūdz:

“Mūsu Kristaps – talantīgs kalnu slēpotājs un skeletonists, kurš nekad nav baidījies izaicinājumu, vienmēr tiecies sevi pierādīt un uzvarēt katru savu cīņu. Diemžēl šovasar viens no šiem izaicinājumiem Kristapam beidzās ar ļoti nopietnu kritienu un smagām traumām.

Pēc nelaimes gadījuma Kristaps nonāca komā ar visdrūmākajām prognozēm. Visas pesimistiskākās prognozes Kristaps ir jau apgāzis un kārtējo reizi pierāda, ka ir cīnītājs.

Bet lielākā viņa dzīves cīņa ir tikai priekšā. Kristaps pārstāvējis individuālos sporta veidus, tomēr vienmēr bijis īsts komandas spēlētājs. Tāpēc mēs lūdzam katru no Jums kļūt par daļu no mūsu komandas.

Komandas biedru, kurš ar savu ziedojumu palīdzēs mums savākt līdzekļus rehabilitācijai un Kristapam uzvarēt šo viņa dzīves lielāko cīņu. Jau iepriekš pateicamies Jums par atbalstu Kristapam!”

Konts ziedojumiem:

Kristaps Zeila

LV18RIKO0001050534613

Maksājuma mērķis: Ziedojums