“Charité” klīnikai Vācijā aizskaitīts pirmais depozīts – 17 000 eiro, tagad no klīnikas zvana atkarīgs, kad mūziķis Valters Frīdenbergs dosies turp, lai veiktu diagnostiku un saņemtu ārstēšanu, vēsta Latvijas Televīzija.

Labdarības organizācija “Ziedot.lv” klīnikai pārskaitīja 17 000 eiro, taču ziedojumu vākšana tiks turpināja līdz mirklim, kad tiks noskaidroti visi nepieciešami izdevumi ārstēšanai, stāsta “Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimante.

Brīdī, kad klīnika saņems depozītu savā kontā, tā noteiks datumus, kad mūziķim būs garantēta palāta klīnikā un tālākā 10 dienu ārstēšana.

Tuvākajā laikā Frīdenbergs lidos uz Berlīni. Vācu speciālisti noteiks tālāko ārstniecības kursu, kas var iekļaut gan operācijas, gan dažādas terapijas. Būs skaidrs ārstniecības plāns, ilgums un izmaksas. Tajā brīdī būs zināms, vai saziedotā summa ir pietiekama.

Ja tā būs, tad ziedošana tiks pārtraukta, ja nē, tiks turpināta. Ja summa būs mazāka, tā tiks ziedota mūziķa rehabilitācijai vai arī ziedota palīdzībai citiem. Portālā “Ziedot.lv” mūziķa ārstēšanai saziedoti jau 114 000 eiro.

Novēlam Valteram izturību un veselību! Būsim kopā ar viņu!