Šis stilīgais apģērbs arī kļuva par viņas darba apģērbu.

Ikdienā man nākas risināt daudz radošus uzdevumus, kas stimulē manas smadzenes. Es neuzskatu par nepieciešamību izpaust savu radošo potenciālu savā apģērbā – atzinās meitene.

Sākumā kolēģi nesaprata, kas notiek. Priekšniecība pat vēlējās palielināt meitenei algu, lai Matilde varētu nopirkt sev apģērbu.

Jaunā pieeja apģērba izvēlei palīdzēja meitenei ietaupīt daudz laika un enerģijas. Cilvēkiem, kas strādā radošajā sfērā, dienas laikā ir jāpieņem daudz lēmumu. Par vienu mazāk – jau vieglāk.

Un vēl, pateicoties šādam lēmumam, meitene pārstāja nokavēt no rītiem darbu – reizēm apģērba izvēle paņēma pārāk daudz laika.

Par savu neparasto lēmumu attiecībā uz apģērbu Matilde pat ir uzrakstījusi rakstu žurnālā “Harper`s Bazaar”.

Kad raksts parādījās Tīklā, Kālu pārsteidza, cik dīvaini to uztvēra sievietes. Viņām likās, ka meitene ir iedzinusi sevi rāmjos, ieģērbjoties uniformā. Taču Matilde sāka vairāk cienīt citu apģērbu, justies tajā īpašai un pievilcīgai.

Matilde saka, ka brīvdienās viņai patīk valkāt gan košus svārkus un svīterus, gan sievišķīgas kleitas. Lēmums pāriet uz uniformu darba dienās, pēc viņas vārdiem, lika viņai vairāk cienīt tos tērpus, kurus viņa cītīgi izvēlas brīvdienām.

Kālas kolēģi atbalsta viņas izvēli. Kādu dienu viņi ieradās darbā tādā pat apģērbā, kādu valkā Matilde, tādējādi parādot cieņu meitenes izvēlei.

Patiesi praktiska pieeja ikdienas garderobei. Meitenes izvēle izraisa cieņu, viņa nebaidījās citu viedokļa, bet rīkojās, kā uzskatīja par pareizu pati.