Austrumi tā ir pasaules gudrības krātuve. Vienmēr esmu cienījusi Japānu un tās iedzīvotājus, taču Šigeaki Hinohara mani vienkārši satrieca. Viņš nodzīvoja laimīgus 105 gadus un strādāja klīnikā līdz pat pēdējai dienai. Tādu viedo nav bijis sen, un diez vai mēs tādus sastapsim tuvākajā nākotnē.

Viņa ieteikumi laimīgai dzīvei ir viegluma, vienkāršības un nebeidzamas žēlsirdības pilni. Lasi daktera Hinoharas ieteikumus un mācies.

Laimīgas dzīves noslēpums

1. Priecājies!

Prieka sajūta dod vairāk labuma, nekā miegs un ēdiens. Lūk, kā par to raksta dakteris Hinohara: ”Cilvēks saņem enerģiju ne tikai no miega vai ēdiena, bet arī no jautrības. Atcerieties, bērnībā, kad mums bija jautri, mēs aizmirsām pat paēst, un arī miegu mums nevajadzēja. Pieaugušajiem ir tāpat. Nav jānomoka savu ķermeni ar nežēlīgiem miega un ēšanas režīmiem.”

LASI VĒL: Karmiskais horoskops 2020.gada 5.augustam: kā piesaistīt finanses un ģimenes labklājību

2. Ēd pareizi!

Japāņu ilgdzīvošanas noslēpums ir mērenība ēšanā. Tasīte kafijas no rīta, piens vai apelsīnu sula ar olīveļļu – lūk, arī visas brokastis. Pusdienas var izlaist vai minimalizēt. Ja esi aizņemts ar derīgu darbu, ēdiens tev nav vajadzīgs.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!