Jau iepriekš uzmanības centrā bija nonācis kāds Japāņu jaunietis, kurš ļoti skaisti izpildīja vairākas latviešu dziesmas. Masaki Nakagava “Youtube” vietnē pirms kāda laika ievietoja jauku video, kurā viņš izpildīja Renāra Kaupera dziesmu “Mana dziesma”. Šoreiz viņš atkal mūs pārsteidz – “Pie dieviņa gari galdi” Masaki izpildījuma skan ļoti, ļoti labi!

Jāatgādina, ka “Manas dziesmas” rašanās iniciators faktiski ir J. Mediņa mūzikas skolas zēnu kora diriģents Romāns Vanags.

“Pirms pieciem gadiem es uzrunāju Renāru Kauperu tikai viena iemesla dēļ – viņš tajā laikā bija atvedis uz manu kori abus savus dvīņu puikas. Šī dziesma galīgi neatbilda “Prāta vētras” formātam – viņi tajā laikā darīja pilnīgi citas lietas, taču tanī brīdī es Renāru uztvēru kā sava kora zēnu tēti. Es teicu: “Klau, vai mēs kopā nevaram kaut ko izdomāt zēnu korim?”, un Renārs atbildēja: “Nu, bet, protams!”

Jāpiebilst, ka šim jaunietim ir ne tikai talants skaisti dziedāt, bet arī viņš lieliski prot latviešu valodu! Tas tikai pierāda to, ka, ja labi grib, ikviens var iemācīties mūsu, vienu no sarežģītākajām valodām pasaulē!

Noklausies “Pie dieviņa gari galdi”: 

Masaki Nakagawa iedziedāja arī “Manu dziesmu”: