Krūšturis ir vissvarīgākā un intīmākā sievietes garderobes daļa. No tā, cik labi tas der, cik ērts tas ir, ir atkarīgs tas, cik labi tu jutīsies. Un tomēr reti kurai izdodas izvairīties no kļūdām krūštura izvēlē.

Visbiežāk problēmas rodas ar izmēriem 75B un 80 C

Esi pārsteigta? Liekas, ka tie ir tādi vidēji statistiskie izmēri, kuri der vai katrai. Rezultātā sieviete nopērk nepareizā izmēra apģērba gabalu un viņai nav sajēgas par pareizu un ērtu krūšturi. Tomēr galvenais ir savlaicīgi pamanīt kļūdu.

Kā saprast, kurš izmērs ir tavs?

Apskaties uz apkārtmēru. Ja esi aizdarinājusi to uz vistālāko āķīti, bet tas vienalga vēl brīvi kustās, tad krūšturis tev ir par lielu. Ir jāatceras, ka ne jau lencītes, bet tieši jostas daļa nodrošina krūšu turēšanu.

Bet meitenēm ar krūšu bļodiņas lielumu, kas lielāks par C, tas ir divtik svarīgi.

Brūkošas lencītes. Tas, ka ir vēlme lencītes savilkt vai arī tās pastāvīgi griežas ādā, ir vēl viena pazīme, ka krūšturis izvēlēts nepareizi. Ja, piemēram, jūs valkājat 80B izmēru, bet pleci vakarpusē sāk sāpēt, pamēģiniet izmēru 75D.

Daudzas meitenes baidās D lieluma, jo domā, ka tā viņas uzreiz izskatīsies resnas. Tās ir muļķības. Krūtis katrai ir citādas gan pēc formas, gan pacēluma un nevajag izdomāt to kā nav.

Pareizs krūštura jostas novietojums ir nosakāms viegli. Tam jābūt paralēli grīdai, nav “jābrauc” ne uz augšu, ne uz leju. Starp citu, krūšturi vajag pirkt tā, lai tas derētu nevis uz vistālākajiem āķīšiem, bet uz tuvākajiem.

Valkājot tas nedaudz izstaipīsies, tad varēsiet aizdarināt to uz tālākajiem āķīšiem.

Bļodiņas lielums. Arī savāda lieta. Ja jūsu krūtis burtiski veļas ārā no bļodiņām, ja krūštura bļodiņu savienojuma vieta neskar ķermeni, bet atrodas “brīvā lidojumā”, tad jāizvēlas krūšturi ar lielākām bļodiņām.

Krūšturiem nav jābūt vienāda lieluma. To, vai esat pieļāvusi kaut kad kļūdu apakšveļas izvēlē, var viegli noteikt pēc izmēru dažādības. Ja valkājat krūšturi – balkoneti 75B, tad krūšturis, kurš pilnīgi nosedz krūtis, var būt cita izmēra.

No modeļa uz modeli, no ražotāja uz ražotāju, izmēri mainīsies. Un tas ir normāli.

Avots :