Vārds rūna nozīmē „noslēpums”, šīs senās zīmes izmantoja Ziemeļeiropas tautas veiksmes pievilināšanai, problēmu risināšanai un arī zīlēšanai.

Ja jums ir kāds jautājums, kas jums neliek mieru, jūs varat atrisināt to, uzmanīgi aplūkojot un izvēloties to rūnu, kas jums visvairāk tobrīd iepatīkas. Tas ir sens veids un tas darbojas. Uzskata, ka visi dvēseles spēki tad tiks raidīti pareizajā virzienā, un rūna jums palīdzēs.

Kā likums – „nejauša” rūnas izvēle norāda uz to, ka sirds dziļumos jūs jau atbildi zināt, un zemapziņa jums ar rūnas palīdzību to pasaka.

Uzmanīgi aplūkojiet rūnas un izvēlieties vienu. Izvēlētās rūnas nozīmi uzzināsiet zemāk.

1. Evaz (Ehwaz)

Pārmaiņu rūna. Progresa virzība. Merkūra enerģija. Šo rūnu izmanto, lai mainītu sastinguma fāzi. Runa ir gan par lietām, gan par veselību. Ceļotāja ceļa atvieglojums. Jebkuras pārmaiņas ir iespējamas, ja mainās cilvēks. Krāsa – zaļa.

Pārmaiņu, kustības, jaunas dzīvesvietas, jaunas pieejas dzīvei vai jaunas dzīves sākuma zīme. Tā arī nozīmē kustību labošanos vai uzlabošanos jebkurā situācijā. Šai zīmei raksturīga pastāvīga attīstība un stabils progress. Lēns jūtu pieaugums, neskaitāmas pārmaiņas. Tas var attiekties gan uz darīšanām, gan arī uz ideju un savstarpējo attiecību attīstību.

Šī ir fiziskās kustības, fiziskās pārvietošanās vai jaunu dzīvesvietu rūna. Tās galvenā nozīme – pārmaiņas, bet pārmaiņas uz labu un parasti gaidāmu. Šīs pārmaiņas parasti saistās ar kādu ceļojumu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Avots :