Nedaudz pafantazēsim! Iedomājies, ka tu ej pa mežu un atrodi lādi. Cik liels ir vilinājums to atvērt? Šķiet, reti kurš vienkārši paies tai garām. Un ja nu tur ir īsti dārgumi?

Vārdu sakot, tu izlēmi lādi atvērt. Tavā priekšā ir vairākas atslēgas. Katra no tām ir citādāka. Ar kuru atslēgu tu mēģināsi atslēgt lādi vispirms?

Ja izvēlējies atslēgu nr. 1, tu esi sapņotājs. Tu netici brīnumiem, tāpēc lādi vērsi vaļā bez īpaša azarta. Dzīvē tu noteikti esi racionālists, nevis sapņotājs, kurš tā tik vien lidinās mākoņos.

Ja izvēlējies atslēgu nr. 2, tu dzīvē pret visu attiecies ar piesardzību. Tu ne pārāk uzticies cilvēkiem, tāpēc reizēm ar tevi mēdz būt grūti, taču paši tuvākie cilvēki zina, ka tavu uzticēšanos ir jānopelna!

Ja izvēlējies atslēgu nr. 3, tu esi konservatīvs cilvēks, kurš augstu vērtē tradīcijas. Tev nepatīk pārmaiņas un jaunieviesumi, tajā pašā laikā tu esi pietiekami intelektuāla un interesanta personība.

Ja izvēlējies atslēgu nr. 4, tu esi īsts sapņotājs! Visaugstāk tu vērtē labsirdību un godīgumu, tāpēc arī uzskati, ka tieši tā ir labas nākotnes ķīla visai pasaulei. Tu esi radoša personība, tāpēc visu savu brīvo laiku tu centies veltīt saviem vaļaspriekiem.

Ja izvēlējies atslēgu nr. 5, tev ir spēcīga iztēle. No tevis sanāktu labs rakstnieks, jo tu spēj pārvērst par šedevru jebkuru dzīves situāciju. Tu dievini piedzīvojumus, tāpēc nekad neatteiksies izmēģināt ko jaunu!

Ja izvēlējies atslēgu nr. 6, tu esi cilvēks, kurš prot glabāt noslēpumus. Tevi burtiski vilina viss mīklainais un noslēpumainais, tāpēc tu vēlies visu atminēt un izzināt!

Pat atslēgas izvēle var daudz par tevi pastāstīt. Tas ir interesanti, jo cilvēka raksturs vislabāk atklājas tieši tādās sīkās lietās!

Avots :