24 gadu vecumā mūžībā devies Latvijas izlases vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Izsakām visdziļāko līdzjutību Latvijas izlases vārtsarga Matīsa Edmunda Kivlenieka tuviniekiem, draugiem un kolēģiem ar Matīsa pāragro aiziešanu mūžībā. Hokeja skolas “Pārdaugava” audzēknis, Matīss bija Latvijas izlases vārtsargs aizvadītajā Pasaules čempionātā, vārtos stājoties četrās spēlēs. Karjeras laikā aizvadīja arī astoņas spēles NHL. Ar savu cīņassparu, darba ētiku un attieksmi bija patiess paraugs sportā! Matīsa aiziešana ir liels zaudējums ne tikai Latvijas hokejam, bet visai latviešu tautai.

NHL kluba Kolumbusas “Blue Jackets” oficiālajā paziņojumā teikts, ka Kivlenieks gājis bojā pēc galvas traumas, ko guvis pēc kritiena. Nekavējoties sniegta medicīniskā palīdzība, bet sportista dzīvību glābt nav izdevies.

“Esam šokēti un apbēdināti par Kivlenieka zaudējumu, un šajā skumjajā brīdī mēs izsakām visdziļāko līdzjūtību viņa mātei Astrīdai, viņa ģimenei un draugiem,” citēts kluba Hokeja operāciju prezidents Džons Deividsons. “Kivi bija izcils jauns cilvēks, kurš katru dienu un katru cilvēku sagaidīja ar smaidu. Viņa devums mūsu organizācijai četru gadu laikā netiks aizmirsts.”

Sākotnējā informācija liecināja, ka Kivlenieks cietis svētku uguņošanas laikā ASV Neatkarības dienas svinībās. Līdzjūtību izteicis arī Nacionālās hokeja līgas komisārs Gerijs Betmens.

Kivlenieks pēdējos gadus pārstāvēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” sistēmu, karjeras laikā aizvadīja arī astoņas spēles NHL, bet lielākoties pārstāvēja Amerikas Hokeja līgas (AHL) klubu Klīvlendas “Monsters”. Ar savu cīņassparu, darba ētiku un attieksmi bija patiess paraugs sportā. Matīsa aiziešana ir liels zaudējums ne tikai Latvijas hokejam, bet visai latviešu tautai, norāda LHF.