Pagājušās nedēļas izskaņā sporta pasaules cienītājiem tika publicētas ziņas par Mihaēla Šūmahera veselības stāvokļa strauju pasliktināšanos.

Taču, vai uztraukumam ir pamats, līdz galam nav īsti skaidrs, jo nepatīkamo ziņu pirmavots ir pasaulē plaši zināmā autožurnāla “Auto-bild” rumāņu versija – visai specifiski ziņām par Šveicē atlabstošo Vācijas autosporta leģendu, vēsta portāls Kas Jauns.

Medijs ziņo arī to, ka septiņkārtējam Pirmās formulas pasaules čempionam ir drastiskas pārmaiņas – savulaik 174 centimetrus garais ķermenis tagad ir sarāvies līdz 160 centimetriem.

Bet viņa ķermeņa svars no 74 kilogramiem ir nokritis līdz 45 kilogramiem. Pašlaik par tik dramatiskiem skaitļiem ziņo vienīgi šis rumāņu autožurnāls, tāpēc ļoti cerēsim, ka tik dramatiska situācija nav līdz galam patiesa.

Jau iepriekš tika ziņots, ka septembra otrajā pusē tika izskanējuši fakti, ka Šūmaheru ģimenei ir parādījusies cerība par uzlaboto slavenā sportista veselības stāvokli.

Šūmahera sieva Korīna bija nolēmusi sava vīra ārstēšanu pārcelt uz ASV, kur kādā Teksasas klīnikā strādā pieredzējuši ārsti, īpaši ar tādām nopietnām galvas traumām, un daktera Mīksa zināšanas esot devušas jaunas cerības.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!