Aleksandru Revvu pazīst visi. Talantīgs cilvēks ir talantīgs it visā. Aleksandrs ir gan dziedātājs, gan šovmenis, gan pazīstams komiķis.

Kāds no faniem atceras Sašu vēl kopš viņa dalības JAK – jautro un asprātīgo  komandā „Saules nogurdinātie”, bet kāds atceras viņa humoristisko tēlu Arturu Pirožkovu.

Aleksandrs ir Comedy Club prezidents. Miljoniem televīzijas skatītāju visā Krievijā un Ukrainā dievina viņa humora izjūtu un lieliskās aktieriskās spējas.

Ko vērta ir miniatūra ar komiķi Timuru Batruddinovu, kurā Saša tēlo   dziednieci – vecmāmiņu Šuru! Vai, piemēram, numurs ar Gariku Harlamovu, kur Revva ir provinciāla aktiera vecmāmiņas tēlā.

Kad Revva pārtop par vecenīti, ir grūti nesmieties līdz asarām. Iesakām noskatīties un uzlabot sev garastāvokli visai dienai!

2004. gadā kādā no Soču diskotēkām Aleksandrs iepazinās ar skaistuli Anželiku. Pēc trim gadiem meitene kļuva par viņa sievu. Vīrietis atzinās, ka sieva viņa dzīvi ir izmainījusi gan krustu, gan šķērsu. Pirms viņas sastapšanas Saša bija pārliecināts, ka ģimenes dzīve nav priekš viņa.

Tagad pāris audzina divas brīnišķīgas meitas – Alisu un Amēliju. Aleksandrs spēja kļūt ne tikai par lavu vīru, bet arī par gādīgu un mīlošu tēvu. Viņš ir kā bez prāta no savām trijām princesēm!

Vīrietis ne reizi vien ir atzinies, ka bērni ir galvenais motivators un iedvesma darbam un daiļradei. Viņš bieži atrāda saviem faniem mīļas ģimeniskas fotogrāfijas Instagramā. Sociālajos tīklos Aleksandra dzīvei seko vairāk nekā seši miljoni cilvēku.

Un, lai arī aktieris cenšas nerunāt par savu iepriekšējo dzīvi, mēs tomēr saviem lasītājiem uzzinājām kaut ko interesantu. Izrādās, ka Aleksandram Revvam ir dvīņu māsa Natālija. Viņa piedzima 15 minūtes agrāk par brāli.

Revvas ģimenei nācās izturēt daudz grūtību. Bērniem nebija vēl pat gads, kad tēvs pameta ģimeni. Viņš nepalīdzēja audzināt bērnus, neatbalstīja arī materiāli. Bērnu audzināšana gūlās mātes un vecmāmiņas pleciem. Dvīņu māmiņai nācās smagi strādāt, lai pabarotu saimi.

Ārēji Saša ir ļoti līdzīgs Natašai. Taču raksturi viņiem kopš bērnības ir dažādi. Brālis un māsa arī pieauguši turpina uzturēt siltas attiecības.