Aleksandru Revvu pazīst visi. Talantīgs cilvēks ir talantīgs it visā. Aleksandrs ir gan dziedātājs, gan šovmenis, gan pazīstams komiķis.

Kāds no faniem atceras Sašu vēl kopš viņa dalības JAK – jautro un asprātīgo  komandā „Saules nogurdinātie”, bet kāds atceras viņa humoristisko tēlu Arturu Pirožkovu.

Aleksandrs ir Comedy Club prezidents. Miljoniem televīzijas skatītāju visā Krievijā un Ukrainā dievina viņa humora izjūtu un lieliskās aktieriskās spējas.

Ko vērta ir miniatūra ar komiķi Timuru Batruddinovu, kurā Saša tēlo   dziednieci – vecmāmiņu Šuru! Vai, piemēram, numurs ar Gariku Harlamovu, kur Revva ir provinciāla aktiera vecmāmiņas tēlā.

Kad Revva pārtop par vecenīti, ir grūti nesmieties līdz asarām. Iesakām noskatīties un uzlabot sev garastāvokli visai dienai!

2004. gadā kādā no Soču diskotēkām Aleksandrs iepazinās ar skaistuli Anželiku. Pēc trim gadiem meitene kļuva par viņa sievu. Vīrietis atzinās, ka sieva viņa dzīvi ir izmainījusi gan krustu, gan šķērsu. Pirms viņas sastapšanas Saša bija pārliecināts, ka ģimenes dzīve nav priekš viņa.

Ej uz nākamo lapu un aplūko, kā izskatās Revva dvīņu māsa!