Facebook vietnē kāds lietotājs vārdā Juris nespēja savaldīt emocijas, un nolēma publicēt par to, ko redzējis un piedzīvojis Vidzemes slimnīcā, kur tika ievietos viņa 1. februārī pakritušais vectēvs Arvīds, kuram ir 94 gadi.

Juris raksta:

“Viņam oktobrī palika 94 gadi. Viņš – Arvīds Brikmanis, mans vecaispapus. Ļoti spēcīgs un dzīves gudrs dzimis vidzemnieks, kurš lielāko savu dzīves daļu bija pavadījis Zemgales pusē Aucē.

Līdz pat beidzamajai dienai mīlēja grāmatu lasīšanu, bet sporta TV pāraides bija kā saldais ēdiens visas dienas garumā. Tad pienāca 1.februāris, kad neveiksmīgi pakrita un netika augšā uz savām kājām.

Nācās izsaukt neatliekamo palīdzību, kas viņu aizveda uz Vidzemes slimnīcu Valmierā. Ar to dienu arī viss sākās jeb beidzās.

It kā tika veiktas dažādas izmeklēšanas, kuru laikā nekas kaitīgs vai veselībai bīstams netika atrasts, bet klāt pie vecāpapus nevienu nelaida, jo bija karantīnas periods. Tas ilga divas nedēļas, kuru laikā ar vien grūtāk viņu bija sazvanīt un viņš izmainījās. Izmainījas pavisam.

Izrādās, ka savos 94 gados slimnīcā bija ticis gan pie gripas, gan plaušu karsoņa un finālā no visām antibiotikām arī caurejas. Un tas viss vietā, kas skaitās kā “drošākais atbalsts jūsu veselībai Vidzemē”.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!