No amata atstādinātā Rīgas domes mēra Nila Ušakova bijusī sieva Jeļena sociālajā tīklā “Facebook” publicējusi ierakstu, kurā pauž savu neizpratni par notikušo situāciju.

Tajā viņa pauž atbalstu bijušajam vīram un cer, ka nekas vēl nav zaudēts.

Jeļena raksta:

“Ir šokējoši redzēt to, kas pēdējos gados notiek Latvijas politikā – migrācija, zemais līmenis veselības aprūpē un izglītībā.

Vienmēr ir vieglāk meklēt ienaidniekus, pret ko cīnīties, nevis attīstīties un uzlabot lietas. Tomēr šis ieraksts nav domāts, lai kādu nosodītu. Tieši pretēji. Es pazīstu Nilu vairāk nekā 10 gadus un varu teikt, ka viņš ir unikāla persona ar plašu, skaistu sirdi.

Viņš vienmēr ir gatavs palīdzēt, un ne tikai kā Rīgas mērs. Esmu redzējusi, kā viņš palīdz svešiem cilvēkiem tā, it kā tie būtu viņa draugi un ģimene.

Nils vienmēr ir vienmēr ir ticējis visam labajam un tam, ka arī viņš rīkojas labi. Daudzas reizes esmu viņam teikusi, ka cilvēki pat neatcerēsies visas labās lietas, ko viņš ir veicis, bet viņš man atbildēja – mani neinteresē, vai viņi atcerēsies, es vienkārši gribu palīdzēt!

Tas nav taisnīgi, ka ir apdraudēta Nila iespēja strādāt un palīdzēt cilvēkiem. Tas nav par varu – viņam to nevajag. Renovētas skolas, bērnudārzi, parki, brīvpusdienas bērniem, bezmaksas transports pensionāriem un skolēniem…saraksts ir garš.

Es ceru, ka tiesu sistēma nav pilnībā sapuvusi un tiesā tiks pieņemts pareizais lēmums.”