Dziedātājs Lauris Reiniks ir devies atpūsties uz Vjetnamu, kur ļaujas pat vistrakākajiem piedzīvojumiem, tostarp, Lauris turējis rokās milzīgu Pitonu. Reiniks foto vietnē Instagram publicējis foto, kurā redzams, ka dziedātājam ap kaklu ir milzīgs Pitons.

“Mīļā pitonīte, parunāsim pa dvēselēm. Nu tā no sirds. Es esmu no Latvijas, bet tu dzīvo te tālajā Vjetnamā. Nu kā tev te vispār?” raksta Reiniks.

Instagram komentētāji neslēpa izbrīnu par šādu fotogrāfiju. Piemēram, aktieris Intars Rešetins raksta, ka viņš nudien nevarētu paņemt čūsku rokās. Uz to gan Reiniks ar humoru atbild, ka pitons jau bija paēdis. “Es pamirtu uz līdzenas vietas!!!!” teikts vēl kādā komentārā.

Lauris Reiniks ir latviešu dziedātājs, komponists, TV šovu vadītājs un aktieris. Līdz šim izdevis deviņus soloalbumus un atsevišķus singlus 11 valodās. Albumi “Lidot savādāk” un “Es skrienu” Latvijā ir saņēmuši Zelta disku.

Kā dziesmu autors un izpildītājs Lauris Reiniks ir saņēmis vairāk kā 20 nacionāla mēroga apbalvojumus un ieguvis starptautisku atpazīstamību visās Baltijas valstīs. Lauris ir arī TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” 1. sezonas uzvarētājs.