Jaunais gads ir brīnišķīgs laiks, lai tiktos visa draudzīgā ģimene. Tā notoika arī pazīstamajā Krievijas šovbiznesa ģimenē. Alla Pugačova un Maksims Galkins saaicināja daudz viesu, starp tiem bija arī Primadonnas brāļa mazdēls, kuram viņa ir aizbildne.

Reti kurš zina, ka pirms diviem gadiem Allas dzīvē parādījās vēl viens bērns. Alla Borisovna ir oficiāla aizbildne savam radiniekam piecgadīgajam Žeņam Pugačovam.

Tā kā par viņu uzzināts pavisam nesen, nolēmām zvaigznes pielūdzējiem par to vairāk.

Slavenībai bija brālis, viņš aizgāja no dzīves 2011. gadā. Pugačova uzņēmās atbildību par viņa dēlu Vladislavu, kuram apmaksāja ārstēšanos no narkotiku atkarības Izraēlā. Ilgu laiku viņš kautrējās lūgt palīdzību zvaigznei, taču apstākļi bija stiprāki.

Visu savu pieauguša cilvēka dzīvi vīrietis bija aizrāvies ar narkotikām. Pie tām viņš pieradināja arī savu sievu Viktoriju. Pēc kārtējās narkotiku pārdozēšanas Vladam atteicās klausīt kājas, bet sievai pat nedeva cerības, ka viņa izdzīvos.

Tomēr neskatoties uz visām baisajām prognozēm, sieviete iznāca no komas. Vladislavs bija paralizēts 4 gadus, bet  ārstiem izdevās piecelt viņu kājās.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!