Saprotams, ka pēdējās nedēļās daudziem Latvijas iedzīvotājiem ir apnikušas vienveidīgās ziņas, kurās nereti tiek parādītas statistikas ar saslimušajiem un dažāda veida jauni ierobežojumi.

Lai kaut nedaudz uzlabotu garastāvokli cilvēkiem, daudziem zināmais latviešu mūziķis Intars Busulis publicēja visai amizantu video, kurš patiešām uzlabo garastāvokli.

Atgādinām, ka Ministru prezidents Krišjānis Kariņš pirms dažām dienām veltīja uzrunu sabiedrībai, kur pastāstīja, kādas jaunas lietas valdībā ir pieņemtas.

Šo vienveidīgo toni mūziķis Intars Busulis pārveidoja, pieliekot klāt video fragmentu sava un Reiņa Sējāna projekta “Bujāns” hitu.

Oriģinālajā tekstā Kariņš vēsta: “Un visbeidzot ievērojam šo divu metru distanci, bieži mazgājam rokas, un velkam masku.”

Savukārt Busuļa versijā Kariņa uzruna skan šādi: “Un visbeidzot ievērojam šo divu metru distanci, bieži mazgājam rokas, un “Velkam Tu Ze Klab”.

Video fragmentā redzams šovā “X Faktors” tapušā dueta “Bujāns” dziesma “Velkam Tu Ze Klab”.

Šis video ir nu jau kļuvis par īstu interneta hitu, jo to “Instagram” vietnē ir noskatījušies vairāk nekā 30 000 cilvēku un savukārt “Facebook” vietnē ar to ir dalījušies vairāk 3 tūkstoši cilvēku.

Noskaties video: