Daudziem zināmais un tautā iemīlētais latviešu dziedātājs Intars Busulis ik pa laikam sociālajā tīklā “Instagram” liek interesantas un skaistas bildes no savas ikdienas. Pavisam nesen, 1. oktobrī, viņš savā kontā publicēja jauku un mīļu bildi kopā ar savu māti. Jāpiebilst, ka 1. oktobris ir arī Starptautiskā senioru diena.

Līdz ar to, par godu šai dienai, viņš veltīja aizkustinošus vārdus savai mātei:

“Šodien 1. oktobris – Starptautiskā senioru diena… Dzīvesprieks, atbildība, darba spars – tā es raksturotu savu mīļo “Senioritu”. Viņa ir īsts piemērs mums – jaunajiem. Seniori ir nozīmīga mūsu sabiedrības daļa. Turēsim cieņā un godā savus seniorus.”

Zem šīs bildes daudzi Busuļa sekotāji neskopojās ar komplimentiem, piebilstot, ka viņa mamma Ērika izskatās lieliski un novēl arī labu veselību:

“Jūsu galā neviens vecāks nepaliek, visi jauni, skaisti. Laikam pie vainas vai laimes ir gaiss. Priecīgi!”

“Lai veselība turas, lai dzīvesprieks un spars nekad nezūd, lai visi darbi veicas, un lai bērni un mazbērni turpina priecēt ar savu mīlestību un saviem dzīves panākumiem”.

Foto:

 

View this post on Instagram

 

Labrīt .. ❤️ Доброе утро … ? šodien 1.oktobris – Starptautiskā senioru diena .. ⭐️ … Dzīvesprieks, atbildība, darba spars – tā es raksturotu savu mīļo “Senioritu” ❤️ Viņa ir īsts piemērs mums – jaunajiem ? Seniori ir nozīmīga mūsu sabiedrības daļa ☝? … Turēsim cieņā un godā savus seniorus ? … Сегодня 1 октября – Международный день пожилых людей … ?? Ответственность, трудолюбие и умение радоваться жизни – я бы так описал свою Маму ..⭐️ Настоящий пример для нас – молодых ? .. Люди в возрасте играют важную роль в жизни общества .. ❤️ … #StarptautiskāSenioruDiena #InternationalDayofOlderPersons #Деньпожилыхлюдей #ikEserika #ErikasTante #Pārmija #intarsbusulis #интарсбусулис #Деньпожилогочеловека

A post shared by Intars Busulis (@intarsbusulis) on

Atgādinām, ka Intars Busulis ir latviešu mūziķis, dziedātājs un trombonists.

Intars kļuva populārāks kopā muzicējot ar grupu Caffe, kā arī bija daudzu konkursu uzvarētājs, tajā skaitā 2005. gada „Jaunā viļņa” uzvarētājs un 2009. gada Eirodziesmas uzvarētājs.